اتاق فرار کرج رزرو آنلاین اسکیپ روم در کرج + لیست کامل ایران اسکیپ-آل اسکیپ اوکی مهاجرت | allescape

اتاق فرار شیطان صدا ندارد، با دارا بودن ژانر وحشت، هیجان و تعاملی می‌تواند حس و حال خاصی اسکیپ روم برایتان رقم بزند. یکی از محبوب‌ترین و احساسی‌ترین اتاق فرارهایی که می‌توانید برای تفریح و تجربه جدید انتخاب کنید، اتاق فرار میم مثل مادر است. اگر شما هم از افراد دسته دوم هستید و به چالش‌های این‌چنینی مثل حل معما و تجربه فعالیت‌های هیجانی واقعی علاقه دارید، این مطلب برای شماست تا با بهترین اتاق فرارهای تهران آشنا شوید و تجربه‌ای متفاوت به‌دست آورید. در این لیست قصد داریم بهترین اتاق فرارهای کرج به همراه راه ارتباطی ، اینستاگرام و آدرس آنها را در دسترس شما دوستداران اتاق فرار قرار دهیم.

  • پس اگر می‌خواهید سری بهترسناک ترین اتاق فرار غرب تهرانبزنید، رد اسکیپ را فراموش نکنید.
  • بعد از نوشتن طلسم، هرشب صداهای جیغ و گریه و داد های دختر بچه از بیرون ساختمان می آمد و همه اهالی منطقه هم این صدا را شنیده بودند و 32 سال هم از این ماجرا گذشته بود.
  • این مجموعه در حال حاضر دارای ۲ اتاق فرار فعال است؛ اتاق کیش و مات و اتاق گذر حاج زینل.
  • برای دسترسی به اتاق فرار غفلت در غرب تهران وارد اتوبان خرازی غرب شوید تا به خیابان جنگلبانان جنوب برسید.
  • ما هر دو نشانی را برای شما در زیر توضیحات این اتاق قرار می‌دهیم تا نسبت به مکان خود، به هرکدام که راحت‌ترید، مراجعه کنید.

این اتاق فرار مهیج ترکیبی از ژانرهای ترسناک، تخیلی، دلهره آور و معمایی بوده و لذت یک بازی دلچسب را در ذهنتان حک خواهد کرد. یکی از مهیج ترین و ترسناک ترین اسکیپ روم ها در آمستردام که طرفداران بسیار زیادی را به خود جلب کرده است، gamescape می باشد. در این بازی به شما یک تا دو ساعت زمان داده میشود تا نتیجه تحقیقات یکی از اساتیدتان را به معرض نمایش بگذارید. سالها قبل یکی از اساتید شناخته شده شما در دانشگاه باستان شناسی ناپدید میشود و شما و گروهی از دوستانتان تصمیم میگیرید نتیجه تحقیقات وی را انتشار دهید. افرادی که عاشق اتاق فرار خیلی ترسناک هستند، معمولا با مشکل و چالش جدی برای پیدا کردن آن طرف هستند. به همین دلیل، باید سراغ اتاق فرارهایی بروند که همه چیز در آن فکر شده و براساس اصول طرح ریزی شده است.

اتاق فرار خانه پدری هم از دیگر اتاق فرار های ترسناک شرق تهران است که پ بسیار هیجان انگیز می باشد و از نظر اتاق فرار بازها، جزء معدود اتاق فرار های تهران است که باید تجربه ترس و لذتش را داشت. داستان اتاق فرار خانه پدری بدینگونه است بابک آخرین نسل از خانواده ثروتمند دولتشاهی است و خیلی ها به سبک زندگی او حسادت می ورزیدند. او که دوران نوجوانی و جوانی خود را سپری میکرد طی یکسری تحقیقات فهمید تمام خانواده او و نسل های قبلی اش زمانی که به سن 30 سالگی می رسند به طرز مرموزی میمیرند. او در نهایت به 4 نسل قبل خود و سال 1292 هجری شمسی می رسد و میبیند سرمنشاء این نفرین به آن زمان برمیگردد. از ترسناک ترین اتاق فرار های شمال تهران می توان به اتاق فرار اقامتگاه ابدی اشاره کرد. در شهر پراگ، پایتخت جمهوری چک مسافرخانه ای بود با نام مسافرخانه چارلز بریج.

مجموعه پویزن

تجربه­ همه­ این سناریوها قیمت یکسانی دارند و همگی نفری ۷۰هزار تومان هستند. پیشنهاد ما برای شما اتاق فرار رازماز است که حوالی منطقه ارم واقع شده. شما و دوستانتان می‌توانید بعد از پرسه‌زدن در باغ ارم و خوردن عرق­ بیدمشک و نسترن معروفش و استشمام هوای بهاری و بوی خاک باران‌خورده شیراز، خودتان را به مدت ۲ ساعت در این مجموعه مشغول کنید و از سلول­‌های خاکستری مغزتان کار بکشید.

۶. اسکیپ روم کرج

اتاق فرار کرج رزرو آنلاین اسکیپ روم در کرج + لیست کامل ایران اسکیپ-آل اسکیپ اوکی مهاجرت | allescape

اتاق­‌ها قیمت­‌های متفاوتی دارند؛ اما همگی در رنج قیمت زیر ۱۰۰ هزار تومان هستند. سناریوی اتاق فرار جنون زندان هم همان طور که از اسمش پیداست حال‌وهوای زندان دارد و باید از دست یک قاتل که در واقع زندانبان شماست فرار کنید. میدانه، برای اولین بار در کشور برآن شده است که با معرفی بهترین کسب و کارها در هر حوزه یاری‌گر انتخاب های هوشمندانه افراد باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار