خرید قطعات گیربگس لیفتراک سپاهان با تضمین اصالت و کیفیت تامین دنیای هوشمند | توکو لیفتراک

برای انتقال قدرت در لیفتراک ها به صورت کلی از سه نوع گیربکس استفاده می شود. نوع سوم و متداول ترین نوع گیربکس لیفتراک از نوع اتوماتیک با سیستم انتقال قدرت تورک کانورتور می باشد که همگی به لحاظ نوع عملکرد خاصشان از قطعات مختلفی در ساختمان خود استفاده می نمایند. لذا با توجه به محدودیت های دسترسی و دمونتاژ گیربکس لیفتراک استفاده از قطعات با کیفیت بالا بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین منظور انواع لوازم گیربکس لیفتراک از بهترین سازندگان اروپایی و آسیایی، به شرح ذیل گردآوری شده و توسط این مجموعه ارائه میگردد.

فروش بدون واسطه قطعات لیفتراک ، رینگ لیفتراک

جراغ خطر گردان نیز بر روی گارد یا وزنه اکثر لیفتراک‌ها قرار دارد. نصب چراغ‌‌هایی که محدوده روشنایی بالایی و محدوده لیفتراک را مشخص می‌کننددر ایمنی کار با لیفتراک و عابران تاثیر بالایی دارد. چراغ لیفتراک یکی دیگر از قطعات ظاهری لیفتراک می‌باشد که نقش به‌سزایی در ایمنی لیفتراک دارد. لازم به ذکر است ضخامت و عرض آن‌ها با توجه به تناژ لیفتراک متفاوت است. جنس این قطعه باید دارای مقاومت حرارتی بالایی باشد تا بتواند دمای بالای محفظه احتراق را تحمل نماید.

خرید قطعات گیربگس لیفتراک سپاهان با تضمین اصالت و کیفیت تامین دنیای هوشمند | توکو لیفتراک

برای انتقال قدرت در لیفتراک نیز به صورت کلی از سه نوع گیربکس استفاده می شود. این گیربکس برروی بسیاری از خودروهای سبک دنیا در حال کار می باشد و همچنین برروی ماشین آلات سنگین راهسازی و معدن مانند لودر،گریدر و… . اولین و قدیمی ترین فروشگاه تخصصی و تنها توزیع کننده قطعات اصلی موتوری و بدنه فوتون ساوانا و فوتون پیکاپ تونلند دوکابین دیزل و بنزین در ایران
با … با بیش از 30 سال تجربه در واردات لوازم یدکی پروتون و میتسوبیشی از کشورهای آسیایی و اروپایی نو و استوک اورجینال در حد نو
پخش عمده و تک فروشی لوازم …

آینه لیفتراک

همانطور که می دانید، موتور لیفتراک دیزلی به دلیل قدرت بالا و عدم نیاز به سیستم جرقه زنی و برق و عمر طولانی قطعات آن بسیار مورد توجه است. اما با وجود ایرادات فنی اندکی که می تواند در این موتورها به وجود آید، از نظر تمیز کر… میل ماهک رابط بین دسته دنده و ماهک است و راننده با حرکت دسته دنده در واقع میل ماهک را حرکت می‌دهد. در این حالت همچنین تعداد میل ماهک با تعداد دنده‌ها تغییر می‌کند. در مکانیزم الکترومغناطیسی حرکت میل ماهک بر پایه‌ روابط الکترو مغناطیسی و ارتباط مگنت‌های متصل به آن‌ها با هسته‌های آهنی و سیم‌پیچ‌های موجود در جعبه دنده موجب حرکت آن‌ها می‌شود. دسته دنده که در برخی از خودروهای با گیربکس اتوماتیک به طور کامل حذف شده است، عموما مسیری H شکل را برای تغییر دنده‌ها مختلف در جعبه دنده طی می‌کند.

  • واردات و تامین قطعات انواع لیفتراک مشغول به فعالیت بوده و در سال۱۳۹۴با تغییراتی در اساسنامه و خط مشی شرکت.نام دی ماشین راانتخاب و کلیه خدمات و فعالیتهای خود در زمینه لیفتراک را بانام لیفت تراک دی به شرح ذیل طبقه بندی نموده است.
  • گیربکس‌های قدیمی‌تر دستی بودند و تعمیرات ساده تری داشتند ولی تعمیرات گیربکس‌های اتومات باید توسط مکانیک با تجربه صورت گیرد.
  • بنابراین چرخ‌دنده‌های قطورتر مربوط به دنده‌های ابتدایی و برای شروع حرکت هستند و چرخ‌دنده‌های باریک‌تر مربوط به دنده‌های بالاتر هستند که در سرعت‌های بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • گشتاور تولیدی توسط موتور لیفتراک باید متناسب با نیاز لیفتراک به چرخ ها منتقل شود.
  • شرکت ام دیزل با یک پیشینه فعالیتی۲۵ ساله فعال در زمینه فروش لیفتراک , لیفتراک دست دوم , فروش لوازم یدکی لیفتراک , فروش قطعات موتوری ، قطعات گیربکس و قطعات شاسی ، تعمیر لیفتراک سهند می باشد.
  • قطعه‌ای است که از دو جهت شیار دارد و از یک سمت ماهک در یکی از این شیارها قرار گرفته و موجب حرکت آن می‌شود و از جهت دیگر در جعبه دنده برنجی و یاتاقان در شیار دیگر آن قرار می‌گیرد و دنده انتخاب شده وارد مدار می‌شود.

گیربکس هیدرواستاتیک به طورخاص در کمپانی هایی استفاده که لیفتراک برروی یک سطح ناهموار حرکت می کند و گیربکس ،چرخها را در حال درگیری دائم با سطح زمین نگه می دارد. از مزایای لیفتراک با گیربکس هیدرو استاتیک میتوان به شتابدهی سریع و قدرت بالای موتور لیفتراک در کنترل کاهش سرعت و ترمز اشاره کرد. با توجه به اینکه در سیستم هیدرواستاتیک، کلاچ و ترمزهای درام وجود ندارد در نتیجه خرابی و هزینه های مربوط به آن بسیار ناچیز می باشد، این نوع از گیربکس بیشتر در لیفتراک های لینده linde و یوهانگریش Juheinrich آلمان استفاده می شود. به همین منظور انواع لوازم گیربکس لیفتراک از بهترین سازندگان اروپایی و آسیایی، به شرح ذیل گردآوری شده و توسط این مجموعه و فروشگاه ارائه میگردد. لازم به ذکر است تهران لیفتراک قطعات یدکی لیفتراک‌های بسیاری را به شرح ذیل واردنموده و در صورت عدم موجودی و نیاز مشتریان آمادگی دارد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و سفارش گذاری قطعات مورد نیاز ایشان اقدام نماید. شرکت تاپکولیفت آمادگی خود را در جهت تامین تمامی قطعات گیربکس لیفتراک های موجود در بازار جهانی اعلام میدارد.