سقف کاذب سقف کاذب,قیمت سقف کاذب,سقف کاذب پی وی سی,سقف کاذب pvc,سقف کاذب ارزان ,سقف کاذب سرویس ,انواع سقف کاذب,قیمت انواع سقف کاذب,ارزانترین سقف کاذب,سقف کاذب

زیرا این مصالح علاوه بر مقاوم بودن در برابر رطوبت و قابلیت شست و شو ، در برابر حرارت نیز مقاوم می باشند. سقف آشپزخانه آسمان مجازی را می توان به صورت چند تایل جدا از هم، در کنار یکدیگر نصب کرد. از جمله قسمت هایی که می توان از سقف کاذب در طراحی آن استفاده کرد، سرویس بهداشتی می باشد.

  • یکی دیگر از ویژگی ‌های منحصر به ‌فردی که سقف کاذب دارد، آکوستیک‌کردن است.
  • محیط نصب پیش از جایگذاری تایل ها نیاز به سازه کشی دارد که در محیط های کوچک در کمتر از ۲ ساعت انجام می شود.
  • ما در این بخش قصد داریم شما را با تمامی زوایای سقف کاذب اشنا کنیم.
  • این نوع سقف ها را معمولا به صورت منفرد و یا ترکیبی با سقف های دیگر مورد استفاده قرار می دهند.
  • در این نوع سقف ها در قسمت پشت سقف تأسیساتی که به کار رفته است به خوبی مشاهده می شود.

همچنین ترکیب گچ با مواد مصنوعی نیز می تواند گزینه خوب عایق صدا باشد. برای محیط‌های اداری و همچنین کتابخانه ها هم، سقف کاذب مورد استفاده قرار می‌گیره و انتخاب مناسبی هست. جالب است بدونید که سقف کاذب فقط برای سالن پذیرایی اجرا نمیشه و برای بخش های دیگه مثل اتاق خواب هم اجرای سقف کاذب قابل نصب هست.

سقف کاذب سقف کاذب,قیمت سقف کاذب,سقف کاذب پی وی سی,سقف کاذب pvc,سقف کاذب ارزان ,سقف کاذب سرویس ,انواع سقف کاذب,قیمت انواع سقف کاذب,ارزانترین سقف کاذب,سقف کاذب

با استفاده از فرآیند خاص امکان لانه‌گزینی حشرات در سقف چوبی رفع شده و هیچگونه تغییر ظاهری و استحکام در آن رویت نخواهد شد. صفحه‌های سقف‌کاذب که در اصل نمای سقف‌کاذب را تشکیل می‌دهند اصلی‌ترین بخش مصالح مورد استفاده را تشکیل می‌دهند. این نوع سقف‌های دارای معایبی همچون زمان اجرایی بالا و قیمت تمام شده بالا می‌باشد. از قدیمی‌ترین نوع سقف‌های کاذب می‌توان به سقف‌های راویز اشاره نمود که در اکثر خانه‌های قدیمی از این نوع سقف‌ها استفاده گردیده است. براي سقف كاذب آن طرحي ارائه شد كه چند سال بعد در ۱۹۶۸ جايزه بهترين طراحی داخلی را از آن خود کرد.

مزایا نصب سقف کاذب لاکچری

ورق رابیتس از ورق مشبک گالوانیزه برای دهانه های بزرگ و کوچک به کار می رود. در واقع دو نوع ورق رابیتس، برجسته و مسطح، در ساخت این نوع سقف رایج است که مصرف آن برای دهانه های مختلف متفاوت خواهد بود. از مزایای آن می توان به اجرای سریع، امکان طراحی های متفاوت و هزینه پایین مصالح اشاره کرد.

سقف کاذب را در چه محیط هایی می توان استفاده کرد؟

سقف کاذب کناف به ورق های گچی که روی آن با کاغذ مخصوص پوشیده شده کناف میگویند کناف نام شرکتی است که این محصول را اختراع و تولید کرده است این محصول جایگزین خیلی از متریال شده مثل گچ کاری و رابیتس کاری و یا آجر و دیوار کشی . است که میتواند زیبایی دکوراسیون داخلی شما را دو چندان نماید. با نورپردازی در زیر این متریال، زیبایی آن چندین برابر میگردد. در ادامه باید این نکته را نیز متذکر شوم که بدلیل جنس ضد آب و رطوبت آن، امکان استفاده در تمامی نواحی مانند سرویس بهداشتی و حمام و استخر و …

آخرین نمونه کارها و مقالات

سقف کاذب pvc پی وی سی آشپزخانه ، نوعی دیگر از سقف های کاذب موجود در بازار می باشد، که علاوه بر کف پوش و دیوار پوش به عنوان سقف کاذب نیز می توان از آن استفاده نمود .سقف های کاذب pvc به دلیل قیمت مناسب که دارد در بیشتر فضاها می توان استفاده نمود.. یکی از مهمترین مزیت سقف کاذب PVC ضد آب بودن این نوع از سقف است. به دلیل سبک بودن تایل پی وی سینصب آن بسیار آسان و سریع می باشد. اجرای سقف کاذبآسان میباشد ولی حساس در اجرای سقف کاذببه چند نکته بسیار مهم توجه کنید. و شبکه بندی و نکته های ریاضی در نصب سقف بسیار اهمیت دارد که سقف چگونه شبکه بندی و به قسمت مساوی تقسیم شود. برای اجرای سقف کاذب باید به دو نکته (آویز گیری- تقسیم بندی ) توجه داشته باشید.