شارژ کارتریج شارژ کارتریج لیزری رنگی شارژ کارتریج جوهر افشان ایران کالا پرینتر

کلیه خدمات این مرجع در سراسر شهر تهران و تمامی منطقه های آن و همچنین کرج قابل دسترس هستند. کیفیت ماده مصرفی از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه شارژ کارتریج است که در مورد پرینترهای لیزری و حرارتی پودر تونر و در مورد پرینترهای جوهرافشان، جوهر مورد استفاده قرارمی‌گیرند. در واقع قیمت پودر شارژ کارتریج و همچنین قیمت جوهر پرینترهای لیزری بر روی هزینه شارژ کارتریج پرینترهای لیزری تاثیر می گذارد. شارژ کارتریج پرینتر اچ پی یکی از پرتکرار ترین سوالات کاربران می باشد.

تونر پودری خاص است که فقط در کارتریج های لیزری مشکی و رنگی قرار می گیرد . این نکته را باید بدانید که هر تونری به کارتریج مخصوص خودش مرتبط است یعنی شما باید برای شارژ هر کارتریج تونر مخصوص به خود آن را استفاده کنید . توجه کنید که استفاده از تونر و یا قطعات نامرغوب هنگام شارژ کارتریج می تواند به پرینتر و یا کارتریج شما آسیب وارد کند . به احتمال زیاد شارژ کارتریج پرینتر شما با تونر بی کیفیت انجام شده است.

فقط کافیست که بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ما تماس بگیرید یا در واتس اپ به ما پیام شارژ کارتریج پرینترهای لیزری دهید. یکی از سوالات پر تکرار کاربران این است که چه موقع بایستی کارتریج خود را شارژ نماییم، تعیین زمان شارژ کارتریج بسیار ساده است. تعویض کارتریج چاپگر اچ پی به دلیل مصرفی بودن این بخش از دستگاه، هر از چند گاهی می بایست انجام شود. برای مثال چاپگرهای سیاه و سفید لیزری معمولاً پس از چاپ ۲ هزار صفحه، به شارژ و یا تعویض کارتریج نیاز پیدا می کنند. بعضی از کاربران پرینتر‌های لیزری، برای صرفه جویی در هزینه‌ها ترجیح می‌دهند که خود شارژ کارتریج را انجام دهند.

سری ساخت و تاریخ تولید روی جعبه با کارتریج باید همخوانی داشته باشد و این تاریخ از زمان حال باید عقب تر باشد. وقتی که با شارژ کردن کارتریج نتیجه مطلوب را در خروجی روی برگه به دست نمی آوریم دست به تعویض آن و یا تعمیر قطعات کارتریج می کنیم. ارائه گزارش در خصوص صحت عملکرد و کارکرد تجهیزات و جزئیات مربوط به کارتریج و کلیه مواد مصرفی چاپ. اروری که گاها پس از شارژ کارتریج مشاهده می کنید، ارور خالی بودن کارتریج است، در پاسخ به این سوال باید بگوئیم، چیپست مشکل دارد.

تعداد برگه ای که شما بعد از شارژ میتونید با کارتریجتون پرینت بگیرید مربوط به ظرفیت مخزن کارتریج شما داره که چقدر تونر در خودش جا بده! اما امداد چاپگر اطمینان این موضوع رو به شما میده که بعد از شارژ توسط این مرکز حداکثر استفاده از میزان چاپ کارتریج خود را ببرید. خیر، کیفیت پرینتر بعد از شارژ بستگی به تونر استفاده شده دارد، اگر تونری که استفاده می شود با کیفیت و اصلی باشد کیفیت به هیچ عنوان افت نداشته و مانند روز اول خرید پرینتر شروع به چاپ میکند. شرکت امدادچاپگر با گارانتی سرویس خود، این اطمینان را به شما خواهد داد که هیچگونه کاهش و افت کیفیتی نداشته باشید. شما به راحتی در کمترین زمان کارتریج خود را شارژ می کنید و تنها ، تونر مصرفی یا قطعات نصب شده را می پردازید. همانطور که قبلاً ذکر شد، هزینه شارژ هر کارتریج بر اساس مدل و قطعات مورد نیاز کارتریج متفاوت است.

  • در پرینتر های لیزری مشکی، از یک کارتریج مشکی بهره گرفته می شود که در این مدل دستگاه ها، درام و تونر در یک کارتریج تعبیه شده اند.
  • از نظر برخی کاربران شارژ کارتریج قیمت بالایی دارد در نتیجه تمایل دارند خودشان شارژ کارتریج رنگی لیزری ، سیاه و سفید یا حتی تعمیر کارتریج جوهر افشان را انجام بدهند.
  • برای این کار می توانید از سوراخی که شارژ را انجام داده اید، فوت نموده و جلوی هد کارتریج دستمال کاغذی نگهدارید و با خروج جوهر و رنگی شدن دستمال کاغذی اطمینان یابید که کارتریج هواگیری شده باشد.
  • بطور مثال در پرینتر های لیزری رنگی 4 عدد کارتریج با رنگ های مشکی ، قرمز ، آبی و زرد وجود دارد که می بایست هر یک از آنها را با تونر یا پودر شارژ مختص خود شارژ کرد .
  • منظور از شارژ کارتریج، تمدید تونر یا جوهر داخل کارتریج است که مشکل کم رنگ چاپ شدن صفحات در پرینتر را برطرف می‌کند.

شارژ کارتریج شارژ کارتریج لیزری رنگی شارژ کارتریج جوهر افشان ایران کالا پرینتر

پودر اورجینال تنها توسط کمپانی کارتریج‌ها استفاده می‌شود و هیچ کمپانی پودر شارژ خود را در بازار عرضه نمی‌کند. بیشتر کارتریج‌های چاپگر لیزری حاوی فضای توخالی بزرگی به نام «قیف» هستند. این قیف پر از یک پودر خشک بسیار ریز بوده که به تونر معروف است. به‌محض پر شدن کارتریج، باید اجازه دهید چند ساعت ثابت و بدون حرکت باشد. یک لکه سیاه روی برچسب سفید وجود دارد که پوشش رویی کارتریج را پوشش می‌دهد. در زیر لکه سیاه حفره‌ای وجود دارد که از طریق آن می‌توان جوهر را به داخل کارتریج تزریق کرد.