شیر چاقویی شیر گیوتینی خرید فروش قیمت | kasrasaran

زیرا در چنین پروژه هایی استنلس استیل 316 مدت طولانی تری نسبت به استنلس استیل 304 قابل استفاده و ضد زنگ خواهد بود و این به معنای عمر طولانی تر شیر این سایت را مرور کنید گیوتینی استیل است. در غیر این صورت گرید 304 می تواند تمام نیاز های شما را با هزینه کمتری برآورده کند. شیر چاقویی یا گیوتینی یکی از انواع شیرهای دروازه ای محسوب میشود که برای قطع و وصل جریان سیالات کاربرد دارد. برای سرویس های کنترلی و تنظیم جریان نمیتوان از آن استفاده کرد. این شیر به دلیل نوع مجرابند و مکانیزم آن، به دلیل ایجاد ضربات قوچی نمیتواند برای تنظیم جریان مورد استفاده قرار میگیرد و نیمه باز بودن آن منجر به آسیب دیدن قسمت سیت (آب بندی) و مجرابند (دیسک) خواهد شد.

  • باید در نظر داشت در حالتی که شیر بسته‌ است، مجرابند با سیت‌ها در تماس است.
  • شیرآلات انعطاف پذیر لوکس آشپزخانه، ظرفشویی و حمام از جنس استیل و کروم.
  • ضمناً به علت این که قسمت پیچ دار محور داخل بدنه شیر قرار دارد ضربه نخواهد دید.
  • حداقل قطر استم در شیرهای دروازه ای در جداول استاندارد API-600 آورده شده‌ است.

شیر چاقویی شیر گیوتینی خرید فروش قیمت | kasrasaran

• معمولاً فقط یک سطح آب‌بندی بر روی بدنه و فلپ شیر وجود دارد. تکنولوژی تولید این شیر خوب بوده و تعمیر و نگهداری آن آسان است. • از آنجایی که فیلر آن ترکیبی از پنبه نسوز و گرافیت است، سطح مقاومت دمایی آن بالاتر است. شیرهای دروازه ای چاقویی (knife gate valves) جزو شیرهای اصلی سامانه های فاضلاب هستند که در آنها دیسک از جنس فولاد ضد زنگ ساخته می شود و لبه پایینی آن نسبتاً تیز می باشد تا بتواند موادی مانند دوغاب الیاف شکل را قطع کند . برای آب بندی بهتر این نوع شیرها از آببند او-رینگ استفاده می شود.

معرفی اجزا شیر چاقویی

شیر گیوتینی یکی از انواع شیرآلات صنعتی میباشد که از اجزاء مختلفی از جمله یک تیغه عمودی در وسط آن تشکیل شده است. تیغه عمودی تعبیه شده در این شیر سبب باز و بسته شدن تدریجی دستگاه می شود. همچنین این دستگاه را از متریال های متعدد از جمله استیل، چدن و فولاد تولید می کنند. انواع مختلف این دستگاه را در سایزها و اندازه های متعدد و از سایز ۵ تا ۵۰ سانتی متری تولید می کنند. این نوع شیر به گونه ای طراحی شده است که عبور سيال ما بين ۱۰ تا ۹۵ درصد فلو در جریان خواهد بود.

استنلس استیل های سری 300

قسمت‌های کوچک داخلی که به‌طور عادی با سیال در ارتباط هستند، مانند پین‌هایی که استم را به گیت متصل می‌کنند. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. بدنه این شیرها نیز طوری ساخته شده است که دما فشار ریتینگ آن بالا باشد.

طراحی انتهای پایینی استم باید طوری باشد در هنگام استفاده از شیر، دیسک در جای خود نچرخد و استم از دیسک جدا نشود. شیر گیوتینی دارای حرکت خطی استم (Sliding Stem) میباشد و حرکت عملگر دستی آن بصورت Multi Turn میباشد. در این نوشتار به عنوان راهنمای مختصری درحوزه شیر چاقویی یا شیرگیوتینی ، سعی شده است با نگاهی اجمالی به ساختار و عملکرد این تجهیز و انواع مختلف آن بپردازیم .