عکس زیر از وبلاگ Wordstream است

با پیشرفت در فن آوری جستجوی تصاویر و فایلهای رسانه از اهمیت فزاینده ای برخوردار هستند و کل سایت شما از رعایت نکات بالا سود خواهد برد. پس تا حدودی می شود اینگونه نتیجه گیری کرد که سئو یعنی تبلیغاتی هدفمند که منتهی به سود خواهد شد. کسب و کار های امروزی به دنبال برندینگ سازی و معرفی خود به کاربران گوگل برای چند برابر شدن سود کسب و کارشان هستند و میخواهند بدون آن که فضای کاری شان را گسترش دهند از گوگل برای بهبود کسب و کارشان کمک بگیرند. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که حتما از قالب های استاندارد و ریسپانسیو استفاده کنید. برای راهنمایی کامل برای ایجاد بیشتر ارتباط داخلی، به این پست مراجعه کنید . این مرحله بدان معناست که هر کدام از صفحات و پست ها باید فرمت URL مناسبی داشته باشند. سرعت صفحه تنها یکی از اولویت های مهم گوگل در سال 2018 نیست، و همچنین سیگنال رتبه بندی آن برای نتایج دسکتاپ و موبایل است .

یا داده های ساختار یافته به کدهایی می گویند که شما در قالب وب سایت خود آن را اضافه کرده تا بتوانید هر بخشی از محتوای وب سایت را به موتورهای جستجویی نظیر گوگل معرفی کرده و به سئو وب سایت خود کمک کنید. برخی از عوامل بر اساس تجربه کاربر است ، مانند سرعت بارگیری یک صفحه. بنابراین ، ربات های گوگل صفحات وب را بر اساس عوامل مختلفی crawl و ارزیابی می کنند. هنگامی که شما می دانید که چه بودجه خزانه ای شما است، باید بدانید که چگونه می توانید بیشتر از آن استفاده کنید. بدون استفاده از video schema markup، موتورهای جستجو ممکن است فقط در مورد عنوان (Title)، توضیحات (description) و تصویر کوچک (thumbnail) ویدیو بدانند؛ درصورتیکه با استفاده از آن، میتوانید دقیقتر باشید و اطلاعات بیشتری مثل مدتزمان ویدیو، کسانی که آن را ساختهاند، چه کسی در آن بازی کرده است، چه کسی صاحبامتیاز آن است، و حتی متن فیلم (برای اهداف سئو) را برای موتورهای جستجو شفاف کنید و این فوقالعاده است.

با انجام این فرآیند است که کاربران می توانند پس از ورود به سایت شما بتواند به راحتی به مطالب سایت شما دسترسی پیدا کرده و از آن ها استفاده کنند. تست موبایل دوستانه گوگل شامل مجموعه ای از معیارهای قابل استفاده بودن است، مانند پیکربندی viewport، استفاده از افزونه ها و اندازه متن و عناصر قابل کلیک. بر روی HTML در زیر منابع داخلی کلیک کنید و فهرست را بر اساس URL ( مرتب کردن بر روی ستون هدر) مرتب کنید . موتورهای جستجو نیز بر اساس امتیازات مبتنی بر هر متریک که هر سایت به دست میآورد ، نتایج را در صفحات نمایش نتایج رتبهبندی میکنند.

سئو شامل سئو تکنیکال ، سئوی داخلی ، سئوی خارجی است. این موضوع برای موتورهای جستجوگر دردسر ساز است و مشکلاتی در ارتباط با ایندکس سازی و … حتما دیدهاید که در مرورگر، بعضی از سایتها وقتی آدرس و اینتر را میزنید یک قفل کوچک در آن مرورگر دیده میشود و مینویسد که این ارتباط امن است. سئو تکنیکال این است که آیا سایت ما از لحاظ فنی پیشنیازهای لازم را برای یک سایت مناسب و کاربرپسند دارد یا خیر و گوگل روی این موضوع روز به روز حساستر میشود که معیار سئو فقط یک محتوای خوب نباشد، بلکه ساختار سایت ازلحاظ فنی برای مخاطبان و بازدیدکنندگان مناسب باشد. ولی این بدان معنی نخواهد بود که اندازه فایل تصویر هم بهینه شده است، بلکه فقط با اینکار اندازه ی نمایش تصویر را در سایت تنظیم میکنید. پس اگر مهارت شناسایی اصطلاحات پرجستجوی تصاویر را داشته باشید، نه تنها از ترافیک موتور جستجو، بیشتر بهره مند می شوید بلکه جلوتر از رقبای خود که این مرحله مهم را نادیده می گیرند، حرکت خواهید کرد. اگر سایت شما قبلا از HTTPS استفاده می کند (به طور جزئی یا به طور کامل)، مهم است که مسائل مشترک HTTPS را به عنوان بخشی از ممیزی سایت خود بررسی کنید.

مخفی نکردن صفحات آرشیو از کاربران ، یک نمونه از اقدامات مهم برای بهینه سازی ساختار پیمایش است. به غیر از مباحث داخل سایت، فعالیت های خارج از وبسایت نیز برای ما مهم می باشد. عمق کلیک کنید اطمینان حاصل کنید که صفحات مهم سایت شما بیش از 3 کلیک از صفحه اصلی نیستند. در حالت ایده آل، شما باید آن را بسیار کوتاه تر از آن نگه دارید تا اطمینان حاصل شود که مهمترین صفحات شما اغلب خزنده می شوند: آزمایش نشان می دهد که نقشه های کوچکتر وب باعث می شود که ردگیری های موثر تر انجام شود. پس از تکمیل بازسازی، شما می توانید به راحتی صفحات یتیم را با تگ صفحه ی Orphan مشخص کنید . برای بررسی اینکه آیا صفحات شما گوگل تست سرعت را تایید می کنند، پروژه حسابرس وب سایت خود را باز کنید و به تجزیه و تحلیل محتوا بروید . بههرحال افرادی هستند که بهعنوان متخصص سئو شناخته میشوند که باتوجه به توانایی های خود خدماتی مانند: مشاوره سئو عرضه می کنند، آنها در وهله اول وبسایت شما را بررسی میکنند، سپس بر اساس نیازها، سعی می کنند تا سایت شما در گوگل رتبه های برتر را کسب نماید.

منظور از سئوی خارجی ، یعنی اقداماتی که توسط کانال های خارجی برای جذب کاربر انجام می دهیم. سئوی محلی یک تکنیک بازاریابی است که شامل بهینه سازی آنلاین سایت برای بهتر دیده شدن در نتایج جستجوی محلی است. وقتی ربات گوگل با ساختار منوی سایت مواجه میشود، لینکهای آن را به عنوان مهم ترین لینکهای سایت در نتایج جستجو به صورت زیر آیتم نمایش میدهد. بهینه سازی تصاویر 1 یک استراتژی برای بهینه سازی سایت و سئو داخلی است که اغلب نادیده گرفته میشود، اما خیلی مفید است. امروزه سئو، مخصوصا در آن بخشی که مربوط به ساخت لینک میشود، احتیاج زیادی به روابط عمومی در دنیای دیجیتال دارد. خیلی اوقات پیش می آید که شما امکان این را ندارید که برای هر صفحه متا دیسکریپشنی متفاوتی بنویسید مخصوصا برای سایت هایی که تعداد صفحات بالا مثلا ۱۰۰۰ صفحه دارند. چنانچه بتوانید موارد گفته شده را رعایت کنید، وب سایت شما سئو شده تلقی می شود و امکان حضور در فهرست نتایج جستجوی گوگل را خواهد داشت. هستند که همراه با اطلاعات سایت در نتایج جستجوی گوگل نشان داده می شوند. اصطلاح “بهینه سازی فنی موتور جستجو” به مجموعه ای از اطلاعات اشاره دارد که در سراسر وب سایت استفاده می شود.

تکنیک هایی که برای بهتر شدن ایندکس و کرول شدن سایتتان انجام می شود. در متا خود برند Death Wish را تکرار می کند و می گوید ما بهترین قهوه جهان را داریم. بهترین پیادهسازی سئو pushstate درسایتهایی است که بدون استفاده از جاوا اسکریپت و با ورژن “on top” AJAX قابل دسترس باشند.از مزایای حالت pushstate این است که میتوان لینکها را کپی نمود و URLهایی را داشت که تجربه و موارد استفاده کاربر را منعکس نماید مانند آدرس قسمت landing page. سئو خارجی یا سئو آفپیج (Off Page SEO) چیست؟ عواملی که در بهبود وضعیت سایت شما تاثیر می گذارند را به دو دسته می توان تقسیم کرد: عوامل داخلی و عوامل خارجی. در نتیجه اینکه با یافتن و داشتن میزان ، مکان و زمان هایی مشخص برای عرضه نوشته ها به مخاطب می توان از یک محتوا استفاده ای حداکثری کرد . هرچقدر تعداد اعضایی که در وب سایت آپلود می شوند زیاد شود باعث می شود که سرعت لودینگ وبسایت کاهش یابد و در نتیجه کاربران زمان بسیار زیادی را منتظر می شوند تا وبسایت به صورت کامل لود شود و اگر زمان لودینگ سایت بیشتر از ۳ ثانیه باشد یک امتیاز منفی برای وب سایت شما به حساب می آید.

در صورت ذخیره شدن کش مرورگر بر روی کامپیوتر کاربر، باعث میشود تا هنگامی که کاربر در روزهای بعد وارد وب سایت شما شود وب سایت شما با سرعت بیشتری بارگذاری شود زیرا بعضی از منابع وب سایت شما به جای این که از طریق وب سایت بارگذاری شوند از طریق کش مرورگر بارگذاری می شوند پس در نتیجه شما برای اینکه سرعت لودینگ سایت خود را افزایش دهید می توانید یک کش مرورگر را برای وب سایت خود طراحی نمایید. یعنی با استفاده از کلمات کلیدی، جامعه هدف خاصی را تعریف کنید. اگر یک صفحه از سایت خود را حذف کنید و برای آن هیچ جایگزینی را تعریف کنید، لینک شکسته به وجود می آیند. شما با تعریف یک Structured Data ساده می توانید به گوگل بگویید که مقالهای که نوشتم دستور پخت یک غذا است، زمان پختش 18 دقیقه است و خیلی اطلاعات بیشتر مثلا غذایی که درست میشود چند کاری انرژی به بدن میرساند و… در واقع SEO باعث تجمیع درست اطلاعات موجود در وب سایت و جذب بیشتر مخاطب از طریق موتورهای جستجو می شود. سومین ایده مهم در سئو تکنیکال «استفاده از Structured Data» یا داده های ساختاریافته است. ساختار سایت کم عمق، منطقی برای کاربران و موتورهای جستجوگر مهم است.

شما می توانید یک لیست کامل از کسانی که در گرفتن وب سایت حسابرس را سایت حسابرسی داشبورد تحت لینکهای بخش با کلیک بر روی، لینک های شکسته . هدف اصلی نوشتن توضیحات متا، دریافت کلیک بیشتر از بازدیدکنندگان گوگل است. سوال اینجاست که اگر موتورهای جستجو نتوانند به محتوای شما دسترسی داشته باشند چگونه ممکن است رتبهای در نتایج کسب کرده و کاربری از طریق موتورهای جستجو دریافت کنید؟ توجه داشته باشید برای اینکه گوگل بتواند برد کرامپ سایت شما را بخواند لازم است تا حتما اسکیمای برد کرامپ برای مسیر برد کرامپ شما نیز فعال باشد، در غیر این صورت تنها برد کرامپ شما حالتی نمایشی برای کاربران خواهد داشت و از نظر سئویی تاثیر خاصی برای شما نخواهد داشت. توجه: اگر سایت شما با استفاده از AJAX ساخته شده باشد یا به جاوا اسکریپت برای تولید محتوای آن احتیاج داشته باشد، در صورت ایجاد یا بازسازی یک پروژه، باید خزیدن رندر شده را در حسابرس WebSite فعال کنید. بیش از 15 ماژول داخلی که می توانید بر اساس نیاز خود فعال و پیکربندی کنید.

اگر سایت شما وردپرسی است و از قالبی در آن استفاده می کنید که در آن bread crump وجود ندارد، می توانید با استفاده از افزونه yoast seo این ویژگی را به وجود بیاورید. این نوع لینک برای چرخش آسان تر کاربر بین بخش ها یا صفحات مهم سایت به کار می رود. در وهله اول یک وب سایت باید برای کاربران شما خوب کار کند؛ سریع ، شفاف و استفاده از آن آسان باشد. به عنوان مثال سئو در کلمه آموزش سئو در ارومیه با کلمه آموزش سئو یا سئو بسیار بسیار آسان تر است. روشهای کسب درآمد از طریق سئو شامل استخدامی، انجام پروژه به صورت فریلنسری، راه اندازی سایت و فروشگاه آنلاین شخصی، تولید محتوای بسته آموزش سئو و فروش آن در قالب پکیج آموزش سئو و روشهای بسیار دیگری است که با کمی خلاقیت می توان از آن استفاده کرد. چنین تغییر مسیرها ممکن است برای خزیدن نیز مشکل باشد، زیرا هربار که یک ربات موتور جستجو به یک تغییر مسیر هدایت می شود کمی از بودجه خزنده شما را هدر می دهد. مطمئن شوید که آدرس صفحات کاملا ثابت است ، اگر دو آدرس به یک صفحه اشاره می کنند از تگ کنونیکال استفاده کنید و اگر آدرس های قدیمی رتبه خوبی در گوگل دارند ، از ابزار ریدایرکت کمک بگیرید.

بکارگیری اصول سئو میتواند جایگاه شما در نتایج جستجو را ارتقا داده و ضمن افزایش کاربر به فروش بیشتر منجر شود. در این نوع سئو ، به دنبال این هستیم که صفحات وب سایت را تا حد ممکن برای موتورهای جستجو واضح و قابل درک کنیم. در این مقاله به بررسی سئو تکنیکال پرداخته و در رابطه با آن صحبت خواهیم نمود، از این رو پیشنهاد می کنیم که تا انتها با ما در آکادمی زیار همراه باشید . سئو تکنیکال یکی از بخش های سئو است که در آن تلاش می شود تا استاندارد بودن قالب و راحتی ایندکس صفحات توسط موتورهای جستجو و همچنین سریع تر لود شدن سایت برای کاربرانی که از سایت مورد نظر بازدید می کنند مورد بررسی قرار گیرد.

ری اکت جاوا اسکریپت یکی از بهترین فریمورکها است. صفحات در پروژه حسابرس وبسایت خود ببینید) منهای آنهایی که شما عمدا از فهرست بندی محدود شده اند. در یک گزارش نام تک تک موتورهای جستجو آورده شد و از کاربران خواسته شد که به سوال ” آیا از این موتور جستجو استفاده کرده اید؟” پاسخ دهند. باید لینکهایی که با استفاده از فایل robots.txt از ایندکسشدن منع کردهاید، توسط ajax مخفی کنید. درباره سئو تکنیکال یا سئو فنی نکاتی است که باید بدانید. نکته مهمی که باید بدانید این است که وب سایت هایی که ریسپانسیو نباشند، از اولویت ایندکس و نمایش در نتایج موتورهای جستجو خارج می شوند. عکس زیر از وبلاگ wordstream است. به بحث و گفتگو بپیوندید و افکار خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. SEO فنی به معنای بهبود جنبه های فنی وب سایت به منظور افزایش رتبه بندی صفحات آن در موتورهای جستجو است.

برای بررسی واکنش گرا بودن یک سایت می توانید از ابزار mobile friendly test که توسط گوگل به وجود آمده استفاده کنید و این ابزار ریسپانسیو بودن سایت شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد. وقتی صفحات AMP شما تگهای کنونیکال ندارند، ابزار بررسی سایت، این موضوع را به عنوان یک مشکل علامتگذاری میکند. واکنش گرا بودن یکی از مهم ترین نکات مربوط به سئو تکنیکال است که در فرآیند طراحی قالب سایت و کدنویسی باید آن را مورد بررسی قرار دهید. برای یک اشاره بر روی صفحات تکرار در سایت خود، با بررسی بر روی صفحه به بخش در وب سایت حسابرس را حسابرسی سایت داشبورد.

با video schema markup میتوانید به موتورهای جستجو اطلاعات غنیتر و واضحتری در مورد محتوای صفحهای که شامل ویدیو میباشد بدهید و در ارائهی نتایج مرتبطتر به این موتورها کمک کنید. اگر این کارها را انجام دهید میتوانید مطمئن شوید که رتبه خیلی بهتری در نتایج گوگل کسب خواهید کرد. اگر با تنظیم کد هدر در صفحه وردپرس خود آشنا نیستید، می توانید این راهنما را دنبال کنید تا مطمئن شوید که کد را به درستی اعمال کرده اید. در حقیقت این فایل شامل دستورالعمل هایی است که ربات های موتورهای جستجو برای ایندکس کردن صفحات یک وب سایت به سراغ این فایل رفته و از آن استفاده می کنند. شما برای اطلاع یافتن از صفحات خطاها میتوانید به گوگل سرچ کنسول مراجعه نمایید برای اینکه بتوانید این صفحات خطاها را مشاهده نمایید می توانید به مسیر Crawl رفته و سپس بر روی گزینه Crawl Errors کلیک نمایید صفحات خطاها در سه دسته Desktop، Smartphone و Feature phone طبقه بندی شده اند که هر یک از آنها را میتوان در بخش مربوطه مشاهده نمایید. از دیگر موارد پیاده سازی سئو تکنیکال ، بهینه سازی ساختار URL می باشد.

سئو تکنیکال یکی از ارکان اصلی برای داشتن وب سایتی است که قرار است باسرعت بالاتری توسط موتورهای جست و جو شناخته شود. به عبارت دیگر، سایتهای سریعتر به رده بالاتری در گوگل دست پیدا میکنند. بنابراین با آشنایی با Structured Data یا دادههای ساختاریافته، روش تولید آن و اضافه کردن آن به صفحات سایت میتوانید اطلاعات خیلی بیشتری در مورد یک محتوا در اختیار گوگل قرار دهید و گوگل به این موضوع به شما جایزه یا پاداش میدهد چون میداند که شما ارزش قائل شدید و میخواهید که محتوایتان با معیارهای بالاتری تولید شود. اما در ادامه روش فعالسازی گواهی SSL در وردپرس را به شما آموزش خواهیم داد. مطالعه مقالات آموزش سئو ارزشمند و مفید است ولی یک ایراد اساسی دارد. نکات ریز و درشتی در این زمینه وجود دارد که در مقالات آینده بیشتر به آنها خواهیم پرداخت. در حالی که شناخت الگوریتمهای گوگل، کلید پیشرفت سایتها در سالهای آینده است، لازم است تا سئوکاران برنامههای بازاریابی مشخصی برای ارتباط با مشتری تهیه کنند. به هر جهت تصاویری که در صفحه خود می گذارید نباید لود صفحه را کند کنند. Robots.txt یک فایل متنی است که در بخش Root سایت قرار می گیرد.

با اینکه امروزه بحث لینک های داخلی از موضوعات جذاب سئو نمی باشد اما استراتژی اشتباه در این کار موجب ضررهای جبران ناپذیری در سئو سایت seo در اصفهان می گردد. این باعث می شود که سایت شما بسیار کندتر از آن باشد. سئو تکنیکال به فرآیندهایی گفته می شود که در آن بهینه سازی سایت برای ایندکس و کراول راحت تر موتورهای جستجو صورت می گیرد. اجازه دهید به صفحات سایت شما که توسط موتورهای جستجو نمایه می شوند حرکت کنیم. همه موارد بالا را باید با طراحی و توسعه خوب همراه کنیم. به بیان ساده تر جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که برای آسانتر و جذاب تر کردن توسعه وب طراحی شده است. سئوی کلاه سفید که کار کردن بر روی فاکتورهای رتبه بندی گوگل بصورت کاملا اصولی و دقیقا با چارچوب های تعریف شده توسط گوگل صورت می گیرد. ممکن است با یک سئوی خوب در برای کلمه ای در سه ماه نتیجه بگیرید ولی برای کلمه ای دیگر یک سال طول بکشد. برای مثال وقتی سایت شما برای اجاره ویلا است، اگر از کلمه ارزان استفاده کنید کاربران بیشتری را به سمت خود جذب می کنید.

البته نباید انتظار داشته باشید که پست های طولانی، باعث افزایش جادویی رتبه شما در نتایج جستجو باشند، این تکنیک سئو به تنهایی موفقیتی را تضمین نمی کند. در ادامه و با تکرار خروج های ناگهانی کاربران که به آن نرخ پرش میگویند، این موتور جستجو به مرور رتبه سایت شما را کاهش داده و وب سایت دیگری را جایگزین میکند. تعداد زیاد ریدایرکت ها باعث می شود که کاربران برای لودینگ کامل یک صفحه در وبسایت تا حد زیادی منتظر بمانند و برای اینکه این سرعت افزایش یابد می بایست ریدایرکت صفحات و منابع را تا آنجا که امکان آن وجود دارد کاهش دهید و سعی کنید از ریدایرکت های بسیار کمی استفاده نمایید. پیدا کردن صفحات و منابع محدود شده از نمایه سازی. همانطور که میدانید از سالهای قبل تمرکز سئو بیشتر روی این موضوع بوده است که ما محتوای خوبی را تهیه کنیم یا بنویسیم و سعی کنیم کلیدواژه اصلی آن محتوا را تاکید کنیم؛ که تاکید کردن از طریق bold کردن، افزایش چگالی آن keyword در آن متن و روشهای دیگری بوده که همیشه استفاده شده است ولی روز به روز موضوعی به نام سئو تکنیکال اهمیت بیشتری پیدا میکند. حال پس از درک سئوی داخلی و سئوی خارجی به سراغ مفهوم Technical SEO می رویم.

از پنهانکاری (Cloaking) یا همان نشان­دادن محتوایی متفاوت به موتور جستجو نسبت به محتوایی که بازدیدکنندگان در آن صفحه میبینند استفادهنکنید. با همه این مواردی که خدمت تون عرض کردم هنوز هم در عملکرد موتور های جستجو محدودیت هایی وجود دارد برای همین با سئوی سایت و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو می توانید هزاران بازید کننده را به طرف سایت خود سرازیر کنید. این پلاگین ها به ما کمک میکنند تا مشکلات سئو تکنیکال و سئوی داخلی سایت را متوجه شویم و حتی راهکارهایی هم برای بهینه سازی سایت و سئو به ما ارائه میکنند. استفاده از برد کرامب به موتورهای جستجو هم کمک می کند که متوجه شوند ساختار سایت شما به چه صورت است و در تجربه کاربری کاربران شما در چه سطح عملکردی است. محتوای موجود در آن صفحات، بهعلاوه زمینه لینکهایی که دنبال میکند، به خزنده کمک میکند تا بفهمد هر صفحه درباره چه چیزی است و چگونه از نظر معنایی به صفحات دیگر در پایگاه داده عظیم موتور جستجو، به نام فهرست، متصل شود. هنگامی که کاربری کلمه “خرید لباس” را سرچ میکند، سایت شما را در جایگاه اول گوگل میبیند. یکی از مهمترین موضوعاتی که در زمینه سئو باید بدانید این است که اگر کلمه ای بیشتر سرچ شود به معنای فروش زیاد نیست!

تولید محتوا می بایست با توجه به کلمه کلیدی و قصد کاربر از سرچ کلمه باشد. استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی میتواند شما را توسط گوگل جریمه کند و استفاده کم نیز شما را در معرض دید کاربران هدف قرارنمی دهد. اگر صفحه شما برخی از جنبه های آزمون را نپذیرد، توصیه های جزئیات و نحوه ی رفع آنها را در نمای سمت راست مشاهده خواهید کرد. یکی از دلایلی که شاید بخواهید سمت SEMRush بروید بخش آنالیتیکس آن است. و برعکس تمایل به سمت سئو کلاه سیاه، میتواند منجر به جریمه شدن وب سایت و نزول رتبه در گوگل شود.

همانطور که می دانید معمولآ در اکثر وبسایت ها صفحات ۴۰۴ موجود می باشد و این صفحات معمولا برای کاربر ها خوشایند نمی باشند پس سعی کنید یک صفحه ۴۰۴ بسیار خوب را برای وب سایت خود ایجاد نمایید تا در صورتی که کاربری با این صفحه روبرو شد این صفحه بتواند به بهترین شکل کاربر را تشویق نماید تا به صفحات دیگر وب سایت مراجعه نماید. لازم به ذکر است که این نکته را بگوییم که به هیچ وجه کاربران وب سایت خود را با صفحه استاندارد ۴۰۴ روبرو نکنید زیرا این صفحه به هیچ وجه کاربر پسند می باشد و روبرو شدن کاربر با این گونه صفحات باعث می شود تا کاربران به سرعت وبسایت را ترک نماید. عوامل دیگر به ربات های موتور جستجو کمک می کنند تا در مورد صفحات شما اطلاعاتی کسب کنند. یعنی کراول شدن و ایندکس سازی وب سایت از سوی موتورهای جستجو را آسانتر و راحت تر می کند. Technical SEO ، از مهمترین بخش های سئو سایت است که به بهبود رتبه و امتیاز صفحات در موتورهای جستجو می پردازد. انکر تکست صفحه ای را که لینک به آن اشاره دارد، توصیف می کند. سرعت سایت بر توانایی کاربر در حرکت از صفحه به صفحه در مسیر تبدیل شما تأثیر می گذارد.

صفحات تکراری یکی از رایج ترین دلایل خراب شدن بودجه است. یکی از موارد دارای اهمیت و موثر بر سئو سایت ها، URL می باشد. ۱- مسدود کردن URL کنونیکال از طریق robots. این امر امنیت صفحه را تضعیف می کند و ممکن است مرورگرها از بارگیری محتوای غیر امن یا حتی کل صفحه جلوگیری کنند.برای بررسی سایت خود برای مسائل محتوای مخلوط، باز کردن پروژه WebSite Auditor و پرش به حسابرسی سایت . موضوع مهمی که باید بدانید این است که این فایل احتمال ایندکس تمام صفحات سایت را افزایش پیدا می کند و در هنگام زمان ایندکس ربات ها تمام بخش های سایت شما را بررسی می کنند.

بعد از اون به سراغ بسته های سئو رفتیم که بسیار عالی بود و رشد سایت حس شد از همان ماه اول و بازدید طی این دو ماه که از این بسته ها تهیه کردیم خیلی رشد داشته ممنونم از مشاورتون مخصوصاً بخش بررسی ساختار سایت. بهعبارتیدیگر، شما هرگز نباید سعی کنید با استفاده از محتواهای بیارزشی که هیچکدام از نیازهای کاربران را برطرف نمیکنند رتبه و کلیک به دست آورید؛ سایتهایی که با استفاده از محتواهای بیارزشی که هیچ ارزش پیشنهادی به کاربران ارائه نمیکنند رتبهای به دست میآورند، همیشه در خطر جریمه شدن توسط گوگل قرار دارند. با نوشتن یک متا دیسکریپشن مناسب، شما می توانید نرخ کلیک یا همان (CTR)، توضیحات آنچه وب سایت شما ارائه می دهد و کیفیت مقاله خود را افزایش دهید. منوی برد کرامپ شامل مجموعه ای متوالی از لینک ها می باشد که در بخش بالایی صفحه نمایش داده می شود و به کمک آن امکان رفتن به یک یا چند مرحله قبل تر فراهم می گردد.

مشکلی که در ابتدا ابزار Ahrefs داشت، پولی بودن آن از بدو استفاده بود. گوگل سرچ کنسول ضمنا زمانی که مشکلی که در سایت پیش میآید نیز اعلانی برای شما میفرستند. در یک لحظه، صفحه شما با توجه به بهینه سازی صفحه و تکنیک سئو مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت.به فاکتورهای فنی بروید و به بخش Page Speed (Desktop) فاکتورهای صفحه بروید تا ببینید آیا مشکلی پیدا شده است یا خیر. با افزایش تقاضا برای ویدیو، مهم است که افراد بهراحتی محتوای شما را پیدا کنند؛ این امر میتواند از طریق بهینهسازی موتورهای جستجو (SEO) محقق شود. یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی وب سایت ها در زمینه سئو تکنیکال این میباشد که وب سایت مورد نظر بر روی دستگاه های موبایل به بهترین شکل اجرا شود و هیچ گونه نقص و عیبی نداشته باشد.

بسته به نحوه نصب سایتتان، هر سایز، رنگ و تنوع کلاه ها می تواند یک URL جدید ایجاد کند که این اصلاً خوب نیست. این عامل کاربر است که Google هنگام بازنویسی نسخه های موبایل صفحات استفاده می کند. منظور از سئوی داخلی ، یعنی اقداماتی که باید درون خود وب سایت برای جذب کاربر انجام شود. سئوی کلاه خاکستری ریسک بیشتری نسبت به سئو کلاه سفید دارد. در واقع هر آنچه در سئو کلاه سیاه است را انجام ندهیم, در دسته روش های سئو کلاه سفید قرار میگیرد. قالب بندی صفحه را رعایت کنید؛ انتشار صفحه ای با متن و تصاویر، بدون صرف وقت برای زیباسازی آن، یک روش سئوی نامناسب است. ولی در روش SMM با پرداخت هزینه این کار را انجام میدهیم. مانند هر کدنویسی، بعد از اتمام کار بهتر است تمام صفحات را چک کنید و مطمئن شوید که این کدها در بهینهترین حالت نوشته شدهاند همچنین چک کنید که تمام صفحاتی که دارای کد جاوا اسکریپت هستند، قابلیت Crwal شدن داشته باشند. اگر یک شکاف بزرگتر از انتظار شما وجود دارد، شما باید صفحات مجاز خود را بررسی کنید.

بودجه فروپاشی تعداد صفحات سایت است که موتورهای جستجو طی یک دوره معین خالی می کنند. متاسفانه نسخه رایگان این افزونه فقط از یک کلمه کانونی پشتیبانی می کند اما در نسخه پرمیوم می توانید بصورت همزمان چندین کلمه کانونی برای سایتتان انتخاب کنید. متون مهم بصورت بُلد نوشته شود. افشای بودجه یک عامل رتبه بندی در خود نیست، اما تعیین می کند که چند بار صفحات مهم سایت شما مرتفع می شوند (و اینکه آیا برخی از آنها به طور کامل خزنده می شوند). شما میتوانید برای یک طراحی خوب و کاربرپسند، از آموزش المنتور برای طراحی وب سایت و صفحات خود بهره مند شوید و در صورت هرگونه مشکل و یا سوالی با ما در ارتباط باشید.