5 ویژگی مهم صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

نکته حائز اهمیتی که باید در نظر داشته باشید این است که این صرافی مثل بایننس یک رمزارز اختصاصی با نام CET دارد که چنانچه قصد داشته باشید خرید و فروش های خود را با این ارز در صرافی کوینکس انجام دهید، از مبلغ کارمزد شما ۵۰ درصد کسر خواهد شد و رقم کارمزد شما به ۰٫۰۵ خواهد رسید. همیار کریپتو در این مقاله بهصورت ویدئویی و در متن مقاله بهصورت تصویری گام به گام مراحل ثبت نام صرافی کوینکس را آموزش میدهد.

بزنید. سپس روی عبارت «اسکن بارکد» کلیک کنید.

1. پس از تمام شدن گامهای این عملیات، متن «com» و آدرس صندوق پستی ثبت شده در احراز هویت گوگل نشان داده میشوند تا کدهای پویای حسابهای مختلف متصل را از هم متمایز کند. آثار ابتدا در یک شبکه IPFS آپلود میشوند تا فضای ذخیرهسازی غیرمتمرکز فراهم کنند و سپس برای اثبات مالکیت در بلاکچین ثبت میشوند. 1. «ID type» را انتخاب کنید، «ID number» را وارد کرده و سپس اسناد «ID» یا شناسایی خودتان را بارگذاری کنید. بزنید. سپس روی عبارت «اسکن بارکد» کلیک کنید. 1. به وبسایت «coinex.com» بروید، وارد حسابتان شوید و در گوشه بالا سمت راست، روی گزینه «Account» کلیک کرده و در فهرست باز شده بخش «تنظیمات حساب» را انتخاب کنید. 1. به وبسایت «coinex.com» بروید، وارد حسابتان شوید و از منوی «Account» در گوشه بالا سمت راست، روی بخش «تنظیمات حساب» کلیک کنید. 1. بخش «تنظیمات امنیتی» را پیدا کرده و روی دکمه «Bind» در سمت راست «TOTP Authenticator» کلیک کنید.

1. به صفحه Promotion بروید و درخواست خود برای شرکت در این طرح را ثبت کنید. اگر از لینک ویژه کاربران میهن سیگنال در صرافی کوینکس ثبت نام کنید، ۳۰ درصد در اولین معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت میکنید. 1. کد «Google Authenticator» را دریافت و وارد کنید. 1. کد تاییدی که از طریق ایمیل دریافت کردید را وارد کرده و سپس روی «next» کلیک کنید. ۲. کد QR را با نرمافزار گوگل اسکن کنید که برای این منظور یا باید از طریق نرمافزار، کد QR که سایت به شما نمایش میدهد را اسکن کنید یا به صورت دستی کد(Private Key) که سایت به شما داده است را در نرمافزار وارد کنید و سپس Next را بزنید. حتما تا این لحظه اسم صرافی و اکسچنج کوینکس (CoinEX) به گوشتان خورده شایدم همین الان داخل اکسچنج کوینکس با IP ایران به راحتی و بدون تحریم های آمریکا مشغول ترید کردن هستید.

1. بخش «اطلاعات اصلی» را به درستی پر کنید. از معتبر بودن اسناد آپلود شده اطمینان حاصل کنید. شما میتوانید رمزهای یک بار مصرف را که تنها چند ثانیه معتبر هستند از این اپ به دست بیاورید. به دنبال این ماجرا حساب شما برای همیشه از دست میرود. 1. یک عکس از جلو در حالی که سند و بیانیه شناسنامه را در دست دارید بارگذاری کنید. لطفا به ایمیل خود توجه کنید. وس ایمیل خود را چک کنید. حتما کد بکاپ نرم افزار را در جایی یادداشت کرده و از آن نگهداری کنید. 1. پس از گذراندن گامهای بالا، وضعیت تایید شناسه با عنوان «تایید ارائه شده برای حسابرسی» نشان داده میشود و نتیجه در عرض 24 ساعت به ایمیل شما ارسال میگردد. صرافی کوینکس تنها در کشور چین هیچ خدماتی را به کاربران ارائه نمی دهد و دچار خطا می شود. در اینجا عددی به نام عدد لیکوئید برای شما لحاظ میشود.

آیا صرافی کوینکس در معرفی صرافی کوینکس جهان معتبر هست؟ یکی دیگر از صرافیهای معتبر صرافی dydx که برای آشنایی با آن مقاله کار با صرافی dydx را مطالعه کنید. در کادر اول همانند تصویر زیر جفت ارز را انتخاب نمایید و در کادر بعدی یکی از ارزهای دیجیتال تتر یا اتریوم را انتخاب کنید. به این ترتیب صفحه جدیدی باز میشود که یکی از بخشهای آن Security Settings است. با این حساب، اگر کلید را فراموش یا گم کنید دیگر نمیتوانید «Google Authenticator» را دوباره به آن متصل کنید. 1. با توجه به نوع گوشی خود، نسخه اندروید یا «ios» برنامه «Google Authenticator» بارگیری و نصب کنید.